مجلات isi با پذیرش سریع

چرا مجلات isi با پذیرش سریع را انتخاب کنیم. چاپ مقاله isi برای دانشجویان و پژوهشگران یک موفقیت علمی بی‌نظیر به شمار می رود.

گاهی افراد زمان کمی برای ارائه مقاله خود دارند. حال این سوال پیش خواهد آمد فرد در این زمان چه کاری صحیح است و با توجه به زمان کوتاه فرد باید چه برخوردی داشته باشد. ممکن است شما زمان کمی برای پذیرش مقاله خود داشته باشید. گاهی پیش می آید که فرد حتی مقاله خود را نگارش نکرده است.

در این مواقع می توانید مقاله را از پایان نامه خود استخراج کنید. مجلات isi با پذیرش سریع قوانینی دارند که باید قبل از ارسال مقاله آن را رعایت کنید.

مقاله شما باید از لحاظ ساختاری، رفرنس دهی و فرمت بندی کیفیت بالایی داشته
باشد تا هنگام داوری برگشت داده نشود و کمتر به اصلاحیه بخورد.

در ادامه بحث مجلات isi با پذیرش سریع به این نکته می رسیم، مجله ای را انتخاب کنید که دارای داوری آسان هستند.

متقاضیان چاپ مقاله در مجلات isi باید بدانند که این مجلات به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول مجلات JCR یا به زبان خودمانی ایمپکت دار ( Impact Factor) هستند، دسته دوم  ISI LISTED یا بدون ایمپکت هستند.

در نوع اول داوری بسیار سختگیرانه و زمان بر است و حدود ۴ الی ۹ هفته زمان می برد. به این مجلات  close access می گویند. یکی دیگر از ویژگی های این نوع مجلات این است که هزینه چاپ را از خوانندگان خود دریافت می کنند.

پس مجلات isi با پذیرش سریع در دسته بدون ایمپکت ها قرار می گیرند که زمان داوری آن ها تقریبا ۲ الی ۳ هفته است. در صورتی که شما مقاله ای درخور و صحیح را ارائه کرده باشید.

اگر بتوانید مقاله خود را در مجلات isi با چاپ سریع درج کنید، به عنوان یک متخصص در امور پژوهش علمی شناخته خواهید شد.

در کنار داشتن رزومه درخشان،
پذیرش از دانشگاه های معتبر دنیا همچنین امکان پیشنهاد پروژه پژوهشی از سوی کمپانی
های بین المللی را دریافت کنید.

نوشته مجلات isi با پذیرش سریع اولین بار در موسسه آموزشی. پدیدار شد.